widgets Agroturystyka

checked Dowolne udogodnienie

Agroturystyka w Krynicy Morskiej (1)

Krynica Morska Agroturystyka nad Morzem

Krynica Morska Agroturystyka nad Morzem

W okolicy Krynicy Morskiej znajdziemy kilka gospodarstw agroturystycznych. Gospodarstwa agroturystyczne to oferta skierowana dla wczasowiczów, którzy nie lubią zgiełku a kochają kontakt z przyrodą. Spędzając urlop w takim miejscu często możemy obserwować zwierzęta domowe, a gospodarze oferują samodzielnie przygotowane wyroby, owoce z własnego sadu i warzywa prosto z ogrodu. Wiele z tutejszych obiektów agroturystycznych oferuje wyżywienie, w tym smaczne śniadania przygotowywane z lokalnych produktów. Goście mają do dyspozycji między innymi miejsce na ognisko i grilla, łódź wędkarską, rowery, plac zabaw i boiska do gry w siatkę. 

 

Gospodarstwa agroturystyczne to oferta skierowana dla wczasowiczów, którzy nie lubią zgiełku a kochają kontakt z przyrodą. Spędzając urlop w takim miejscu często możemy obserwować zwierzęta domowe, a gospodarze oferują samodzielnie przygotowane produkty żywnościowe.

Cena za nocleg w Gospodarstwie Agroturystycznym w Krynicy Morskiej nie jest wysoka i zaczyna się w okolicach 30 zł za dobę od osoby.

Wczasowicze mogą skorzystać z różnych atrakcji, np.: łowienie ryb, jazdę konną a w sezonie jesiennym zbieranie grzybów.  

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0