widgets Ośrodki SPA

checked Dowolne udogodnienie

Ośrodki SPA w Krynicy Morskiej (1)

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Ośrodki SPA w Krynicy Morskiej

Ośrodki SPA w Krynicy Morskiej

W Krynicy Morskiej znajduje się kilka ośrodków oferujących usługi SPA, w których można skorzystać z różnorodnych zabiegów, mających na celu na celu poprawę samopoczucia i zdrowia. Oto przykłady zabiegów dostępnych w niektórych ośrodkach: masaż tajski klasyczny, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny olejkami aromatycznymi, zabiegi hydroterapii i fizykoterapii. 

To tylko niektóre z dostępnych opcji. Każdy ośrodek może oferować inne zabiegi, dlatego warto sprawdzić szczegółową ofertę bezpośrednio na stronach internetowych poszczególnych ośrodków lub skontaktować się z nimi telefonicznie.  

Ceny za tygodniowy pobyt w ośrodku SPA w Krynicy Morskiej mogą się różnić w zależności od wybranego ośrodka, standardu pokoju oraz dodatkowych usług. Cena za noc waha się pomiędzy 290 zł a nawet 650 zł za noc od osoby. Jeżeli nasz pobyt potrwa tydzień to musimy się liczyć z kosztem od 2030 zł. do 4550 zł.  

Można zauważyć, że ceny zmieniają się w zależności od sezonu. Warto więc korzystać z pojawiających się sezonowo promocji. Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje i ewentualne zniżki polecamy sprawdzenie aktualnych cen bezpośrednio na stronach internetowych ośrodków.  

Aby w pełni cieszyć się doświadczeniem i osiągnąć najlepsze efekty warto się przygotować do zabiegów w SPA. Przed wizytą zrezygnuj z ciężkich posiłków na kilka godzin przed zabiegiem, unikaj nadmiernego opalania lub korzystania z solarium na dobę przed zabiegiem, nie wykonuj depilacji ciała na dobę przed zabiegiem, jeżeli planujesz peeling. 

W dniu zabiegu weź ciepły prysznic, aby oczyścić ciało i zrelaksować się przed zabiegiem, poinformuj specjalistę o ewentualnych dolegliwościach i przeciwwskazaniach zdrowotnych do masażu, przyjdź 15 minut wcześniej, aby mieć czas na przebranie się i wypełnienie ankiety dotyczącej stanu zdrowia. 

Wodoodporne klapki i strój kąpielowy mogą się przydać. Zrezygnuj z nakładania biżuterii i makijażu, zwłaszcza jeśli planujesz zabiegi na twarz. 

Podczas zabiegu zachowaj spokój i relaksuj się. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie wstydź się pytać personelu – to czas dla Ciebie. 

Pamiętaj, że te wskazówki są ogólne i mogą się różnić w zależności od konkretnego SPA i rodzaju zabiegu. Zawsze warto sprawdzić szczegółowe zalecenia danego ośrodka. 

 

Przyda ci się strój kąpielowy i wodoodporne klapki, szlafrok będzie czekał na miejscu. 

Pamiętaj, aby dostosować ubiór do planowanych aktywności oraz zasad panujących w konkretnym SPA. Nie ma konieczności posiadania specjalnego ubrania do, ale wybór odzieży, która nie krępuje ruchów i jest wykonana z miękkich, naturalnych materiałów jak bawełna, len czy wełna zapewni ci komfort i relaks a to jest przecież najważniejsze dla twojego dobrego samopoczucia. 

Masaż tajski klasyczny jest to połączenie elementów jogi pasywnej, technik akupresury, medytacji oraz rozciągania a także manipulacji stawami. Ta starożytna praktyka ma na celu nie tylko fizyczne odprężenie, ale również przywrócenie równowagi energetycznej, a nawet duchowej harmonii. Masaż ten ma na celu uwolnienie z ciała napięcia i umożliwienie łatwiejszego przepływu energii. 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0