Atrakcje w Krynicy Morskiej

(8)

Plaża w Piaskach to największa atrakcja turystyczna tego małego letniska. Mierzeja Wiślana w okolicy miejscowości ma szerokość tylko 800 metrów, więc z każdego miejsca jest na nią blisko - na p... więcej »

Piaski

Bezleśna wydma szara to wzgórze, dość rozleglo, stromo opadające od zatoki Gdańskiej w stronę Zalewu Wiślanego, położona na zachód od miejscowości Piaski (ok 1,5 km). Wydmy szare bezle... więcej »

1,5 km od Piasków

Kościół parafialny Matki Bożej Gwiazdy Morza w Piaskach Parafia Matki Bożej Gwiazdy Morza w Piaskach to dość młoda parafia - została erygowana w 1992 roku, a od 4 grudnia 1996 roku jest prowad... więcej »

ul. Piaskowa 30

Port rybacko-jachtowy w Piaskach to ostatnia, polska przystań na Mierzei Wiślanej - został wyremontowany w latach 2010-2015.  Port w Piaskach jest nieosłonięty od wiatru od strony Zalewu. Skład... więcej »

ul. Słoneczna

W Piaskach, od strony Zalewu Wiślanego funkcjonuje port rybacko-jachtowy, ale łodzie rybaków możemy również spotkać na plaży, od strony otwartego morza. Tu znajduje się mała przystań r... więcej »

Piaski

Krynica Morska zlokalizowana jest na Mierzei Wiślanej - wąskim skrawku lądu oddzielającego Zalew Wiślany od morza.  Krynica Morska to nadmorskie letnisko i większość letników przybywa do... więcej »

Krynica Morska

Mierzeja Wiślana położona jest na wschodnich krańcach naszego wybrzeża Morza Bałtyckiego. Chociaż sam półwysep oddzielający Zalew Wiślany od Morza Bałtyckie zaczyna się w miejscowości Kąty Ryba... więcej »

Zalew Wiślany to duża zatoka Morza Bałtyckiego - całkowita powierzchnia to ponad 800 km², w granicach Polski leży tylko 328 km². Od otwartego morza zalew oddziela Mierzeja Wiślana, a łączy g... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00