Domy Letniskowe w Krynicy Morskiej

(2)
<div> <p><span lang="PL-PL">Domek letniskowy to niewielki, drewniany lub murowany obiekt, najczęściej usytuowany na obrzeżach lub w okolicach obszaru wiejskiego, leśnego lub nad wodą.</span></p> </div> <div> <p lang="PL-PL"><span lang="PL-PL">Wśród różnych możliwości zakwaterowania w Krynicy Morskiej również znajdziemy domy letniskowe. Z każdym rokiem jest ich coraz więcej. Domek letniskowy daje nam dużo możliwości. Jednym z atutów domu letniskowego jest intymność, której nie będziemy mieli w domku wakacyjnym, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy urlopowiczów jest bardzo dużo. Domki letniskowe są z reguły większe niż domki wakacyjne możemy więc przyjechać w większej grupie przyjaciół lub rodziny i wówczas koszty wynajęcia rozłożą się na większą liczbę osób. Wyposażenie w takich domkach jest lepsze, ze względu na to, że często są one przeznaczone do stałego zamieszkania, więc możemy korzystać z nich przez cały rok.</span> </p> </div> <div> <p lang="PL-PL"><span lang="PL-PL"> </span> </p> </div> <div> <p lang="PL-PL"> </p> </div>

Domy letniskowe w Krynicy Morskiej przypadną do gustu gościom ceniącym sobie dużą intymność i swobodę - z reguły, to pojedyncze obiekty położone na oddzielnej, zagospodarowanej działce. Często murowane, czasem, dzięki ogrzewaniu, oferujące możliwość całorocznego wypoczynku.

I tak, i nie. Domy letniskowe w Krynicy Morskiej to dość duże obiekty (często dla 8-12 osób), położone na osobnej działce. W związku z tym cena za wynajęcie takiego domu jest dość duża. Ale gdy wybieramy się na urlop z rodziną czy znajomymi i zbierzemy większą ilość osób - wówczas cena za osobę jest niższa. Ile kosztuje wynajęcie takiego domu? W zależności od sezonu i wielkości obiektu od 250 do 500 zł za dobę.

Jeżeli nie zależy nam na urlopie w czasie wakacji, bo, np.: nie mamy dzieci w wieku szkolnym i wolimy ciszę i spokój możemy wybrać domek letniskowy i zamieszkać w nim poza sezonem. Domki są ogrzewane więc nie będziemy narażeni na zimo i możemy spędzić czas spacerując po prawie pustej plaży. Domek letniskowy to doskonałe rozwiązanie   zwłaszcza na wczasy dla seniorów.  

Jesień to idealny czas na relaks w Krynicy Morskiej. Cisza i spokój pozwalają na niezakłócony odpoczynek. Morze o tej porze roku oddaje nagromadzone latem ciepło więc temperatury są stosunkowo wysokie. Dodatkowo jest znacznie więcej jodu niż latem, więc możemy wdychać go dowoli np.: podczas długich spacerów po plaży lub zbierając grzyby w okolicznych lasach. Ze względu na sprzyjające wilgotne i ciepłe powietrze grzybobranie jesienią Krynicy Morskiej to doskonała atrakcja dla całej rodziny, niezależnie od wieku.  

 

Wyślij zapytanie

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego , , , , który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00