Krynica Morska Kempingi, Pola Namiotowe

Zapisane
zapisz
od 14 zł os.

Camping nr 71

ul. Marynarzy 2, Krynica Morska

Camping nr 71 w Krynicy Morskiej położony jest w spokojnej okolicy, na ogrodzonym, ...
zapisz
50 zł - 50 zł os.

Gospodarstwo Agroturystyczne SŁONECZNE RANCZO

ul. Wiejska 6, Krynica Morska / Przebrno

Gospodarstwo Agroturystyczne Słoneczne Ranczo w malowniczej wsi Przebrno (6 km od ...
zapisz
od 50 zł os.

Ośrodek wypoczynkowy JANTAR

ul. Przyjaźni 26, Krynica Morska

Ośrodek wypoczynkowy Jantar w Krynicy Morskiej tylko 200 metrów do morza i 400 ...
strony: 1 z 1

Krynica Morska Kempingi i Pola Namiotowe nad Morzem

Kempingi to obiekty turystyczne położone na stosunkowo dużym terenie, na którym goście zatrzymują się na pobyt w namiotach, samochodach kempingowych i przyczepach kempingowych, ale mogą także korzystać z zaplecza sanitarnego i innych obiektów stałych. Kempingi umożliwiają przyrządzanie posiłków i parkowanie samochodów. Kempingi i pola namiotowe należą do najtańszych forma spędzania wczasów nad morzem.

Często zadawane pytania dotyczące miejscowości Krynica Morska

Przez ostatnie lata przyzwyczailiśmy się do większego komfortu i czasem wydaje się nam, że wczasy pod namiotem to nie dla nas. Warto spróbować! Namiot to najtańsze wczasy i jednocześnie duża swoboda, codziennie możemy spać w innym miejscu. Do tego mamy szansę wstawać dość wcześnie - bo od świtu namiot zaczyna się nagrzewać i wcześnie budzi nas słońce. Do tego dzisiejsze campingi posiadają dobrą infrastrukturę - całodobowe sanitariaty z ciepłą wodą, dostęp do kuchni, prądu, świetlice. To ciekawa przygoda!

Campingi i pola nomiotowe to prawdopodobnie najtańsza forma wypoczynku - ceny rozpoczynają się od około 10 zł od osoby za dobę. Do tego dochodzą opłaty za rozbicie namiotu, postawienie kampera, parking, czasem za korzystanie z prysznica, prądu.