Atrakcje Turystyczne

Plaża

Plaża w Krynicy Morskiej to największa i najważniejsza atrakcja turystyczna - to dla niej co roku przyjeżdżają wczasowicze. Plaża położona jest nad stosunkowo płytka Zatoką Gdańską, więc wody Bałtyku w tej okolicy są cieplejsze, jest bardzo szeroka z żółtym, drobnym piaskiem. Strzeżone latem kąpielisko ma szerokość aż 500 metrów. więcej »

Wejścia od ul. Korczaka, Bałtyckiej, Morskiej, Marynarzy

Krynickie molo i marina

W samym centrum miejscowości od strony Zalewu Wiślanego znajduje się Krynickie Molo. Skąd wypływają statki pasażerskie do Fromborka, Elbląga oraz na rejsy wyciekczkowe po Zalewie Wiślanym. Molo to także doskonałe miejsce na wieczorne spacery. Tuż obok molo znajduje się odnowiony port jachtowy, a 600 metrów dalej port rybacki. więcej »

Wydma Wielbłądzi Garb

Wielbłądzi Garb - najwyższa wydma na Mierzei Wiślanej - kolejna przyrodnicza atrakcja. Wielbłądzi Garb (nazywany czasem Wielbłądzi Grzbiet) wznosi się na prawie 50 metrów i jest położona około 2 km od centrum Krynicy Morskiej. Do grzbietu prowadzi ścieżka przyrodnicza, a na samym wzniesieniu powstała wieża widokowa wraz ze schodkami i balustradami, które ułatwiają bezpieczne poruszanie. więcej »

2 km od centrum Krynicy Morskiej

Ścieżki rowerowe

Krynica Morska jest rajem dla rowerzystów! Można już oficjalnie użytkować trasę rowerową na dwóch odcinkach: Przebrno - Krynica Morska i Krynica Morska - Piaski. więcej »

Minigolf

Zapraszamy do Krynicy Morskiej na mini golfa. Minigolf to wspaniała gra towarzyska i sport dostępny praktycznie dla każdego, niezależnie od wieku czy predyspozycji fizycznych. Wystarczy trochę przestrzennej wyobraźni, żeby wśród rozmaitych przeszkód znaleźć optymalną drogę piłeczki do dołka. więcej »

ul. Rybacka 92A, Krynica Morska

Windsurfing

Dla bardziej aktywnych polecamy niezapomniane chwile spędzone na desce windsurfingowej. Szkoła windsurfingu, która znajduje się w Krynicy Morskiej oferuje szkolenia indywidualne, ale również grupowe. więcej »

ul. Niska 9, Krynica Morska

Park Linowy

Park linowy w Krynicy Morskiej to ciekawa atrakcja dla osób w każdym wieku. Park linowy to 5 tras, w tym trasa wysoka, która jest nie lada wyzwaniem - przeszkody na wysokości 15 m. Dodatkowo dla najmłodszych mini plac zabaw, można także skorzystać z zabawy w piłkach waterball i poskakać na eurobungee. więcej »

ul. Przyjaźni 5, Krynica Morska

Kort tenisowy

Gdzie w Krynicy Morskiej można zagrać w tenisa? Hotel Kahlberg zaprasza na swój kort tenisowy. więcej »

ul. Bosmańska 1, Krynica Morska

Bajkolandia

Bajkolandia w Krynicy Morskiej to park rozrywki, który cieszy zwłaszcza tych najmłodszych. Oferuje min:. ogród Sprawności Bajdocja, suchy basen, zjeżdżalnia duża, zamek Bimbohotel, zamek Pinokio, 6 stanowiskową batutę, 4 stanowiską bungee Pajączka, a także DOMEK DO GÓRY NOGAMI. więcej »

ul. Gdańska 130, Krynica Morska

Jantarowy Szlak po Mierzei Wiślanej

Szlak Jantarowy, oznakowany kolorem żółtym wiedzie od Mikoszewa. Żółty jantarowy szlak można pokonywać pieszo, rowerem lub konno. więcej »

Zalew Wiślany

Zalew Wiślany to duża zatoka bałtycka - całkowita powierzchnia to ponad 800 km2, z czego tylko trochę ponad 325 km2 leży w granicach Polski. więcej »

Mierzeja Wiślana

Mierzeja Wiślana położona jest na wschodnich krańcach polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego. więcej »

Kąty Rybackie

Kąty Rybackie to wypoczynkowa wieś rozciągająca się wzdłuż Zalewu Wiślanego otoczona od północy sosnowym lasem i wodami Bałtyku. więcej »

Sztutowo

Sztutowo to spora wieś gminna, która położona jest w województwie pomorskim, przy wojewódzkiej drodze nr 501, na Żuławach Wiślanych. więcej »

Jantar

W sezonie Jantar zmienia się w turystyczny kurort. Ma miejsce tutaj wiele koncertów, imprez, turniejów piłki nożnej i siatkowej. więcej »